fbpx

Otevřené lekce, kurzy, soukromé hodiny

Navštivte u nás různé typy hodin.

Kurzy

Kurzy je uzavřeným cyklem, na který je potřeba se přihlásit. Hradí se dopředu a obsahují ucelenou sekvenci na sebe navazujících hodin. Lekce nelze navštěvovat zvlášť. Od ledna startují následující kurzy:

Ashtanga krok po kroku

s Helenou Nehasilovou
(od 7.1., 18:15 – 19:30)
možnost pouze drop-in

Jóga pro začátečníky

s Barbarou Haráčovou
(od 13. ledna, 19:35 – 20:35)
Kurz je naplněn

Tělo jako nástroj probuzení

s Andreou Kepkovou
(od 15. ledna, 18:15 – 19:45)
Kurz je naplněn

Teacher Training 100h RYT

s Jeremy Limem
(9. – 14. listopadu 2020)
přihlášky otevřeny!

Workshopy

Workshop je speciálně připravený seminář, na který je potřeba se přihlásit. Hradí se dopředu. Pro více informací klikni na jednotlivé akce níž.

Chyť balanc!

se Maruškou Pavelkovou
1.února 2020
více informací tady!

Flexibilita I.

s Markétou Raadovou
22. února 2020
více informací tady!

Otevřené lekce

Otevřená lekce není součástí kurzu. Je možné na ní jednoduše dorazit bez předchozí návaznosti. Popis a náročnost lekcí najdete v rozvrhu, po rozkliknutí jejího názvu. Hradí se online – přes rezervační systém, nebo lze i v hotovosti na místě.

Jak si vybrat tu správnou lekci?

Nezáleží tak na názvu hodiny, jako na učiteli.

Každý lektor je specifický, má svůj styl vedení a spíše než názvy hodin je důležité vyzkoušet, jak hodiny vedou jednotliví učitelé. Protože Vinyasa s jedním lektorem může vypadat úplně jinak, než Vinyasa s jiným. Proto u nás ve studiu najdete i mnoho druhů lekcí.

Detailní popis lekce najdete při jeho rozkliknutí v rozvrhu.

Soukromé lekce

Dlouho jste necvičili a chcete se dostat do formy pod individuálním dohledem? Potřebujete speciální péči? Chcete porozumět do hloubky vašemu problému? Líbí se vám mít svoje tempo a nepodřizovat se většině? Máte radši lekci v klidu? Nebo chcete udělat někomu radost a vše předcházející mu dopřát jako dárek? Soukromá lekce stojí 1000Kč/hod. Rezervujte si jí tady!