fbpx

Časté dotazy

1 Jdu na jógu poprvé - co je ke cvičení potřeba?

Pouze pohodlné oblečení. Cvičí se na boso. Podložku si můžete půjčit. Malé občerstvení pořídíte ve studiu. Pitnou vodu z kohoutku podáváme zdarma. Prosíme neberte si do sálu mobilní telefony a skleničky s vodou. Děkujeme za pochopení.

2 Jsou ve studiu k zapůjčení jógamatky?

Ano. Podložky na jógu si můžete zapůjčit zdarma. Naleznete je přímo v sále. Po konci každé lekce po sobě podložky prosím otřete připravenými ručníky v sále. Děkujeme, že udržujete čistotu.

3 Jak se chovat ve studiu?

Je dobrým zvykem si vyzout obuv po příchodu, vyřídit svoji rezervaci a platbu na recepci. Následně se můžete převléci v šatnách (klíčky jsou již ve skříňkách). Prosíme nenoste si mobilní telefony do sálu. Stejně tak nepoužívejte silné parfémy v sálu či šatnách. Je dobré mít čistá chodidla před vstupem na hodinu. A chovat se tiše, pokud probíhá ještě lekce.

4 Musím se na lekce rezervovat?

Nemusíte. Ale zajistíte si své místo a volnou podložku na cvičení a navíc budete vždy ihned informováni, pokud by se lekce zrušila. Klienti hradící lekce přes náš kreditní systém navíc mohou sbírat body za pravidelnou docházku.

5 Lekce je plná, ale přes to chci dorazit. Mohu?

Pokud máte cestu kolem, nebo bydlíte v okolí, můžete zkusit dorazit. Z 95% se stává, že nakonec vždy jeden člověk nedorazí, nebo rezervaci na poslední chvíli zruší. Je tedy velká pravděpodobnost, že se vejdete. Ale místo garantovat bohužel nemůžeme. Děkujeme za pochopení.

6 Jak zruším svoji rezervaci?

Rezervace můžete jednoduše rušit přes váš uživatelský profil v rezervačním systému Jóga Vinohrady. Stačí jednou kliknout. Pokud víte, že na hodinu nemůžete dorazit, doporučujeme včas se odhlašovat, jinak Vám budou kredity strženy. (více o podmínkách zde).

Rezervace nelze rušit e-mailem ani telefonicky!

7 Proč nejde rezervovat 2 osoby najednou?

Rezervační systém je nastaven tak, abychom v případě odvolání lekce mohli okamžitě informovat jednotlivé klienty, že se hodina ruší. V momentě, kdy máme pod jedním jménem více rezervací se může stát, že se k vám tato informace nedostane a vy tak přijdete do studia zbytečně.

8 Dá se studio pronajmout?

Ano! Cena pronájmu se liší dle charakteru eventu. Rozmyslete, kolik lidí na akci bude, zda je charitativní či komerční. Zkontrolujte v rozvrhu, zda máme na vámi požadovaný čas volné místo (lekce kvůli pronájmům nerušíme). Obvyklá hodinová sazba je 400-500Kč za celé studio. V případě zájmu o pronájem pište na info@jogavinohrady.cz

9 Kolik lidí se vejde do sálu?

Na jógamatkách může v sále cvičit 12 účastníků + lektor. Co se týká konferencí či seminářů, kde se sedí nebo stojí, je kapacita cca 20 lidí.

10 Dá se v blízkosti studia parkovat?

Studio se nachází v oblasti s parkováním pouze pro modrou zónu. Pokud nejste rezidentem Prahy 2, musít za stání na modré zóně platit, například přes aplikaci Parkujvklidu.cz

11 Jsem těhotná, mohu cvičit jógu?

Pokud jste v „radostném očekávání“, prosíme hlaště to vždy lektorovi před hodinou. Pokud jste byla zvyklá cvičit jógu v minulosti a pokračujete i v těhotenství, neměl by to být problém. Existují však pozice, které se těhotným nedoporučují. Každé tělo je individuální. Proto se poraďte se se svým lékařem a následně i s lektorem.

12 Mám specifické zdravotní problém, mohu cvičit jógu?

Pokud máte zdravotní problémy jakéhokoli rázu (velké bolesti, pooperační stav, zablokovaná záda, vysoký či nízký krevní tlak atp.) , vždy nejdříve konzultujte se svým lékařem a pokud Vám jógu povolí, informujte o svých problémech lektora. Některé pozice by pro Vás nemusely být vhodné. Řiďte se pokynů svého lékaře, poslouchejte své tělo a buďte k němu o to vnímavější. Zauvažujte případně o individuální lekci jógy.

13 Mám zájem o soukromou lekci jógy

V případě, že byste si chtěli dopřát soukromou lekci jógy – mrkněte sem.  Cena je 1000Kč.

Nenašli jste zde odpověď na vaši otázku?

Napište nám na info@jogavinohrady.cz