fbpx

Navštivte u nás různé typy hodin

Otevřené lekce

Otevřená lekce není součástí kurzu. Je možné na ní jednoduše dorazit bez předchozí návaznosti. Popis a náročnost lekcí najdete v rozvrhu, po rozkliknutí jejího názvu. Hradí se online – přes rezervační systém, nebo lze i v hotovosti na místě.

Jak si vybrat tu správnou lekci?

Najdi si svého učitele

Každý lektor je specifický, má svůj styl vedení a spíše než názvy hodin je důležité vyzkoušet, jak hodiny vedou jednotliví učitelé. Protože Vinyasa s jedním lektorem může vypadat úplně jinak, než Vinyasa s jiným. Proto u nás ve studiu najdete i mnoho druhů lekcí.

Detailní popis lekce najdete při jeho rozkliknutí v rozvrhu.

Kurzy

Kurzy je uzavřeným cyklem, na který je potřeba se přihlásit. Hradí se dopředu a obsahují ucelenou sekvenci na sebe navazujících hodin. Lekce nelze navštěvovat zvlášť.

V současné chvíli kurzy na Vinohradech připravujeme. Pokud by vás zajímaly ty v Jóga Letná, mrkněte sem.

Workshopy

Workshop je speciálně připravený seminář, na který je potřeba se přihlásit. Hradí se dopředu.

V současné chvíli workshopy na Vinohradech připravujeme. Pokud by vás zajímaly ty v Jóga Letná, mrkněte sem.

Soukromé lekce

Dlouho jste necvičili a chcete se dostat do formy pod individuálním dohledem? Potřebujete speciální péči? Chcete porozumět do hloubky vašemu problému? Líbí se vám mít svoje tempo a nepodřizovat se většině? Máte radši lekci v klidu? Nebo chcete udělat někomu radost a vše předcházející mu dopřát jako dárek? Soukromá lekce stojí 1000Kč/hod. Rezervujte si jí tady!